Extraordinary interview covering vaccination and adverse events including clotting and disease enhancement and the risks to children.

Neeilinis interviu apie vakcinaciją ir nepageidaujamus reiškinius, įskaitant krešėjimą ir ligų stiprinimą bei riziką vaikams.

Interviu su mikrobiologijos ir imunologijos profesoriumi Sucharid Bhakdi. Tekstas: Faktas yra tai, kad mes nieko nežinome apie šias vakcinas. Jos yra visiškai neištirtos. Tam reikia 10 - 15 metų. Kur keliauja vakcina, kai ji yra suleidžiama į raumenis? Ji keliauja į limfmazgius, o iš ten - į kraują. Šias visas vakcinas reikia vadinti eksperimentinėmis, nes jos tokios ir yra, nes vis dar vyksta duomenų rinkimas apie pašalinius poveikius. Ir kodėl jas naudoja taip vadinamais skubios pagalbos atvejais? Visiems žinoma, kad jeigu jūs jaunesnis, negu 70 metų, galimybė, kad jūs mirsite nuo šio viruso yra lygi nuliui. Be to, yra saugūs, pigūs ir ypač efektyvūs vaistai gydymui, jeigu susirgote. Vietoje to, žmonės yra skiepijami genų pagrindu sukurtomis vakcinomis, kurios, patekusios į organizmą, pasiekia tokias vietas, kurių joks virusas įprastame gyvenime nepasiektų. Žmonės gimsta su puikiu dievo duotu imunitetu. Ir jeigu kažkas galvoja, kad reikalingos svetimų genų injekcijos, tai yra beprotybė. Virusas patenka per kvėpavimo takus, kur vėliau sukelia problemas. Aš nuolat kartoju, kad antikūniai negali apginti jūsų nuo viruso, nes antikūnių jūsų kvėpavimo takuose nėra. Jie yra kraujyje. Todėl jie nesunaikins viruso, kuris yra plaučiuose. Aš esu šokiruotas tuo, kad mano kolegos, medikai, imunologai, mokslininkai ignoravo tai, kas buvo akivaizdu, kad įvyks. Mes visi turime limfocitus, kurie reaguoja į šį virusą. Limfocitai atpažįsta šį virusą, kuris iš tikrųjų nėra naujas, ir tą akimirką, kai organizme yra pagaminamas dygliuotasis baltymas, jį atakuoja. Tačiau, kai toks dygliuotasis baltymas pasigamina šalia limfocito, tai yra labai pavojinga. Kai visas šis genų paketas patenka į kraują, jis ten ir lieka. Pirmiausiai į kontaktą su šiais svetimais genais reaguoja ląstelės, kurios dengia kraujagyslių sieneles. Pradeda gamintis dygliuotasis baltymas, kuris iš karto atakuojamas limfocitų. Būtent šioje stadijoje ima formuotis kraujo krešuliai, o tai yra visada mirtinai pavojinga. Žmogus gali jausti vieną ar kelis simptomus, gali jausti didelį skausmą, mes net nežinome, kada toks krešulys gali susiformuoti. Šios vakcinos niekada nebuvo išbandytos ant gyvūnų. Tie žmonės, kurie sukūrė šias vakcinas, yra visiškai nesuinteresuoti tai išsiaiškinti, ir tai yra nusikaltimas. Jie toliau atlieka šį eksperimentą ant žmonių. Visos vyriausybės, kurios su tuo sutinka ir leidžia tai daryti, turi būti paduotos į teismą. Mes darome išvadą, kad daugiausia krešulių susiformuoja smegenyse ir plaučių venose. Dabar jie pradėjo skiepyti ir vaikus, kuriems kiekvienas skiepas yra mirtinas. Mano patarimas norintiems skiepytis: a) šis skiepas yra visiškai betikslis b) antikūniai jūsų neapsaugos, nes jie yra ne toje vietoje.

Pfizer Biotek gavo iš Japonijos vyriausybės pranešimą, kuriame atvirai sakoma, kad mRNA vakcinos yra pavojingos kiaušidėms. Jose susidarę trombai nesukelia jokio skausmo, tačiau žūsta visi kiaušinėliai, kurie ten yra. Jeigu krešulys susidarys ambilikalinėje venoje, jūs neteksite savo kūdikio. Nežiūrint to, nėščios moterys yra skiepijamos. Tai, ką daro esantys valdžioje, yra visiškai neatsakinga ir jie visi turi būti atvesti į Hagos teismą. Šis masinis vakcinavimas yra beprotybė ir nusikaltimas. Aš esu tikras, kad tai yra suplanuota iš anksto ir kad šio masinio vakcinavimo tikslas yra pradėti naudoti genų pagrindu sukurtas vakcinas mRNA. Neatrodo, kad šis planas sukurtas dėl visuomenės gerbūvio.

https://thinkingsloworg.wpcomstaging.com/wp-content/uploads/2021/06/slides_4June2021_final.pdf
https://youtu.be/0IBv3A8-ShI

 

Dr. Michael Yeadon, buvęs Pfizerio UK viceprezidentas, sako, kad vaikų mirčių gali būti 50 kartų daugiau nuo Covid vakcinos, negu nuo pačio viruso.

Vaikai yra atsparūs kovido virusui, todėl yra kvaila skiepyti vaikus tuo, kas yra 50 kartų pavojingiau. Jis aiškina, kad mRNA genų technologija, naudojama Covid vakcinose, kuri iššaukia organizmo reakciją gaminti viruso dygliuotus baltymus, yra pagrindinė problema ir yra žinoma mokslininkams ir tyrinėtojams daug metų, kadangi šie dygliuotieji baltymai gali sukelti kraujo krešulius ir kitas sveikatos problemas. Šitai paaiškina didelį skaičių pašalinių poveikių, užregistruotų VAERS sistemoje (Vakcinos pašalinių poveikių registravimo sistema). Vien tik 2021 metų pirmoje pusėje  buvo užregistruota apie 5000  mirčių, susijusių su Covid vakcinomis. Šito pakanka, kad vakcinos būtų uždraustos. Paprastai per metus būna 200 vaikų mirčių nuo visų kitų vakcinų bendrai sudėjus. Dr. Yeadon, kuris yra už vakcinas, sako, kad šios vakcinos nėra pakankamai ištirtos ir neturi būti patvirtintos naudoti skubos tvarka (o tai yra padaryta apgaulingai). Yra saugių ir efektyvių vaistų nuo Covid 19. Tai Hydroxychloroquine, Ivermectin, azithromycin, steroidiniai inhaliatoriai - šie visi yra saugūs ir efektyvūs gydyti kovidą. Tačiau šie vaistai buvo nuslėpti nuo visuomenės ir uždrausti naudoti. Susirgę žmonės nebūtų mirę, jei būtų laiku gavę šiuos vaistus. Visa informacija, kurią pateikia masinė žiniasklaida, nėra teisinga ir yra skirta laikyti žmones baimėje. Jie skelbė, kad šie vaistai yra pavojingi ir net mirtini. Gydytojai, naudoję šiuos vaistus ir sėkmingai išgydę žmones, buvo nutildyti A. Faučio, korumpuotų mokslinių institucijų ir masinės žiniasklaidos. Tie, kurie tai daro, turi du tikslus: versti žmones norėti skiepytis ir kad vakcinų būtų pagaminta pakankamai.

Už vertimą dėkingi Virginijai Zubrickienei.

https://citizensoftheamericanrepublic.org/2021/06/09/dr-yeadon-warns-children-50-times-more-likely-to-die-from-covid-vaccine-than-from-virus/

 

 

„Pfizer“ vakcinos sudėtyje yra 99,99 % grafeno oksido: „Jie nori žudyti žmones“

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. liepos 7 d.

Anksčiau rašėme, kad Ispanijos mokslininkai vakcinoje „Corona“ aptiko grafeno oksido. Sveikatos ekonomistė Jane Ruby perskaitė preliminarios mokslininkų ataskaitos vertimą ir buvo šokiruota. „Esu labai susirūpinusi“, – sakė ji laidoje „Stew Peters Show“. „Visi turėtų būti susirūpinę.“
Pasak Ruby, Ispanijos mokslininkai, dirbantys Almerijos universitete, netrukus pateiks naują tyrimą, kuriame bus analizuojama dar 100 vakcinų.
Ką jie padarė? Jie išėmė šešias dozes iš „Pfizer“ vakcinos „Corona“ buteliuko ir padarė šokiruojantį atradimą. Kiekvienoje dozėje buvo 99,99103 proc. grafeno oksido. Likusi dalis buvo RNR.

Grafeno oksidas tiesiog sunaikina viską ląstelėje

Dr. Ruby nurodė 2016 m. žurnale „Particle and Fibre Toxicology“ paskelbtą tyrimą, kuriame paaiškinta, kas nutinka, kai grafenas, kaip kad Ispanijos mokslininkai nustatė „Pfizer“ vakcinoje, patenka į mūsų ląsteles.
Jis sukelia oksidacinį stresą, uždegimą, citokinus ir tiesiog sunaikina viską ląstelėje, įskaitant mitochondrijas. Jis taip pat gali sukelti plaučių, širdies ir smegenų audinio uždegimą. Tai gali būti tiesiogiai susiję su insultais ir širdies priepuoliais, o mes tai skiriame nėščioms moterims ir kūdikiams, – sakė Ruby.

Tai labai pavojinga

„Vienintelė priežastis, dėl kurios grafeno oksidas yra vakcinoje, yra ta, kad jis žudo žmones“, – pabrėžė ji. Sveikatos ekonomistas teigia, kad skiepijimą reikėtų nedelsiant nutraukti, sakydamas: „Tai labai pavojinga.“
Moderatorius Stew Petersas atsakė: „Nesuprantu, kodėl žiniasklaida to nesureikšmina. Jie dalyvauja, jie nori jūsų mirties, jie yra žmogžudystės sąmokslo dalis. Jie nori mūsų vaikams sušvirkšti grafeno oksido.“

_________________________________________________
Šis tekstas pasirodė 2021 m. 2021 m. liepos 7 d. pavadinimu „Pfizer-Impfstoff besteht zu 99,99% aus Graphenoxid: „Sie wollen Menschen töten““ svetainėje uncut-news.ch - Lt šaltinis: www.SapereAude.lt 8. Juli 2021

 


"Tyrimai atskleidžia, kodėl Kov!do injekcijos sukelia miokardą, kraujo krešulius ir kitus pavojingus pašalinius poveikius".

Straipsnio tekstas lietuviškai:

Tūkstančiai moterų pranešė apie sutrikusius menstruacijų ciklus po to, kai buvo paskiepintos nuo Kovido. Tam tikras skaičius pasiskiepinusių jaunuolių susirgo miokardu. Tyrimas taip pat nustatė Guillain- Barre sindromo atvejus, kurie yra užregistruoti tarp pasiskiepinusių nuo kovido ir kurie gali sukelti net mirtį. Didėjantis tyrimų skaičius atskleidžia ryšį tarp kovido injekcijų ir kitų neurologinių komplikacijų. Kas gali paaiškinti ryšįtarp šių pasekmių ir taip smarkiai reklamuojamų eksperimentinių vaistų? Šiandien mes turime nuotekėjusius duomenis iš Pfizer, kurie gali nušviesti šį svarbų klausimą. Imunologas gydytojas Byram Bridle, Guelfo universiteto profesorius Ontarijuje neseniai davė interviu Kanados laidų vedėjui Aleksui Piersonui (Alex Pierson) apie gąsdinančius naujus duomenis, nušviečiančius galimas priežastis dėl pašalinio Kovido skiepų poveikio. Jis pasakė: Mes padarėme didelę klaidą. Nutekėjusiame konfidencialiame Pfizerio tyrime duomenys rodo, kad dygliuotasis baltymas iš eksperimentinės mRNA vakcinos pereina į kraujotakos sistemą. Tai leidžia baltymui pasklisti po visą organizmą ir kauptis organuose bei audiniuose: kiaušidėse, gimdoje, blužnyje, širdyje, kaulų čiulpuose, plaučiuose ir kraujo plazmoje. Didžiausias kiekis šio baltymo susikaupia kepenyse, natūraliame organizmo detoksifikacijos organe. Bet kokiu atveju, kaip sako Dr. Bridle, ši sankaupa turi aiškų audinius pažeidžiantį poveikį. Tai yra svarus paaiškinimas, kodėl daugėja pasiskiepinusių žmonių pranešimų dėl kraujo krešulių, miokardo, sutrikusių menstruacijų. "Mes galvojome, kad dygliuotasis baltymas bus puikus tikslinis antigenas, mes nežinojome, kad dygliuotasis baltymas jau pats savaime yra nuodingas ir turi patogeninį baltymą," - sako Dr.Bridle. Taigi, skiepydami žmones šiomis mRNA vakcinomis mes netyčia suleidome jiems nuodą." Bandymai su gyvūnais, įskaitant ir tą, kuris buvo paskelbtas 2020 gruodžio mėnesį žurnale Nature Neuroscience, atskleidė, kad SARS-Cov-2 dygliuotasis baltymas gali praeiti per kraujo-smegenų barjerą. Papildomi bandymai rodo, kad gyvūnams, kuriems buvo suleista dygliuotojo baltymo, atsirado širdies ir kraujo apytakos problemos. Visos šiandieninės vakcinos yra laikomos eksperimentinėmis. Turint galvoje, kad milijonai žmonių visame pasaulyje dalyvauja masiniame vaistų išbandyme, vaistų gamintojai ir politikai turi būti patraukti atsakomybėn ir kad faktų išaiškinimas padėtų apsaugoti visuomenės gerbūvį.

Už vertimą dėkingi Virginijai Zubrickienei.

https://www.naturalhealth365.com/cause-of-covid-jab-side-effects-revealed-3859.html


Komentatorių atsakas delfi užsipuolusiems dalijamas skrajutes:

User Avatar
Sol Ratios
07.07.2021 16:42:42
User Avatar
Audrius Mackevičius
07.07.2021 14:40:47

Officialu DELFI - FAKE NEWS PROPAGANDOSAI.

1. Vaccine side effects are not required to be reported by OSHA Aiskint nereikia, vakcina "ant tiek saugi", jog nieks net neregistruos jokiu salutiniu poveikiu, tai pirmas kartas, kuomet ATSISAKOMA tokios praktikos..
2. VAkcina ant tiek saugi, jog kompanijoms gaminancioms vakcinas duota TEISINE NELIECEMYBE nuo bet kokiu teisiniu pretenziju kompanijoms del sios vakcinos padariniu.
3. S1 spike protein yra toksiskas ir pavojingas paciam organizmui. Tai jau patvirtinta.
4. FDA remiantis "NEPAPRASTA PADEDIMI" patvirtino sia VAKCINA neatlikus VISU reikalingu klinikiniu tyrymu. TAigi teiginys kad ji yra SAUGI - yra pritempta (Stai kodel Ivermakcinas buvo nuzudytas kaip vaistas, nes pagal FDA reikalavimus, prastumti mesla galima TIK NESANT kitom alternatyvom)
5. SI vakcina gali keliauti po VISA jusu organizma, priesingai nei standartines vakcinos kurios lieka lokalios.
6. Nebuvo atliekas BIOPAPLITIMAS, siuo metu aisku, jog vakcina nusitaiko i "dauginimosi organus, kaulu ciulpus, tulzi, gali net ir praeiti i smegenis, taip paversdamos tuos organus SPIKE PROTEIN stampavimo gamykla.
7. Spike proteinas, pats savaime yra toksisas, teoriskai jis inkaruotas likti lasteleje, taciau jokie klinikiniai tyrymai NEBUVO ATLIEKAMI ar TIKRAI jie negali istrukti, teoriskai anot mraDNR vakcinos kureju, nera jokiu priezasciu kas galetu juos sulaikyti.
8. Ilgalaikes sios eksperimentines vakcinos poveikis - NEZINOMAS, o jis gali buti, NIEKS nezino koki poveiki tures sio proteino gamyba jusu kiausidese, ir pacio toksisko sio proteino pasekme organizmui.
9. Rasyti, jog GAMINTOJAS, neirase jokiu salutiniu poveikiu, todel ji ju neturi yra maziausiai pasityciojimas, daugiausiai FAKE NEWS PROPAGANDOSINIMAS. Jau DABAR aiskus galybe salutniu poveikiu, kai kurie laukia dar savo eiles officialaus patvirtinimo.
DELFISTO PROPAGANDOSO LYSK I BUDA, FACT CHEKING SAVE.

https://www.delfi.lt/news/melo-detektorius/melas/gasdina-melaginga-informacija-neva-tai-vakcina-nuo-covid-19-gali-sukelti-moteru-nevaisinguma.d?id=87597635&com=1

Ten daug prasmingų komentarų, kuriuos delfi su laiku pašalins...

Versta ir susisteminta: Aušra Biguzaite-Blažėnienė, 2021 Gegužė


S (Sincitinas) baltymo molekulė (gliukoproteinas)
https://www.uniprot.org/uniprot/Q9UQF0

Tai baltymas, kuris sieja mus su virusais milijonai metų atgal ir yra labai svarbus mūsų gyvenime. Jis yra mūsų organizmo endogeninių retrovirusų dalis. Sincitinas yra baltymas, kuris reikalingas jungiantis ląstelei su ląstele. Žmogaus endogeniniai retrovirusai sudaro 8% Žmogaus genomo ir yra susiję tiek su sveikata, tiek su ligomis.

Taip kaip virusas naudoja šį baltymą norėdamas patekti į šeimininko ląstelę, taip ir mūsų organizme gaminamas Sincitinas tam tikrose ląstelėse atlieka panašu vaidmenį.

Už Sincitino baltymo sintetinimą yra atsakinga 7 žmogaus chromosoma, tačiau jis gali sietis ir su kitomis chromosomomis (6,10).
Sincitinas gali būti Sincitinas -1 ir Sincitinas-2. Sincitinas-2 labai svarbus formuojantis placentai.
Sincitinas mūsų organizme reikalingas, kai spermatozoidas jungiasi su kiaušialąste, vėliau embrionui implantuojantis į gimdos gleivinę, formuojantis placentai ir yra susijęs su motinos imunosupresiniu poveikiu vaisiui.

Tačiau sutrikusi Sincitino gamyba arba perteklinis jo kiekis žmogaus organizme, gali sukeli įvarius pažeidimus ir ląstelių žūtį.

Taigi, skaitome, studijuojame ir įvertiname visus už ir prieš……išvadas kiekvienas pasidaro pats, pagal savo sąmoningumo ir dirbtinos "laisvės" troškimo laipsnį…….

1. Per didelė Sincitino ekspresija degeneruoja ERV (endogeninių retrovirusų) genus, o tai gali prisidėti prie Hipofizės Adenomos išsivystymo.
http://lpmt.biomed.uni-erlangen.de/mediafiles/Publications/Buslei_Neuropathol_Appl_Neurobiol_2014.pdf

a) Hipofizė - pagrindinė endokrininė liauka, sąveikauja su Epifize (kankorėžinė liauka)
b) Epifizė, dalyvauja Melatonino gamyboje. Melatoninas reguliuoja kūno temperatūrą ir širdies kraujagyslių veiklą, apsaugo kūną nuo oksidacinio streso ir turi imunomodulinį poveikį ir t.t.

2. Sincitinas yra susijęs su daugeliu neurologinių patologijų, kaip imunogenas, ypač išsėtinės sklerozės atvejais, bipolinių sutrikimų atvejais, bei pasireiškiant šizofrenijai.
https://en.wikipedia.org/wiki/Syncytin-1

3. Išsėtinės sklerozės atveju Sincitinas yra padidėjęs sergančių pacientų glijos ląstelėse. Sincitino raiška astrocituose sukėlė redokso reaktantų, kurie buvo citotoksiški oligodendrocitams išsiskyrimą.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6137383/

4. Sincitino raiška padidėja sergant autoimuninėmis ligomis, vėžiu.
https://www.nature.com/articles/nn1319?proof=t

5. Centrinėje nervų sistemoje (CNS) neuronų ir glijos ląstelių gaminami uždegiminiai citokinai, daro įtaką smegenų žievės neuronų vystymuisi. Šie uždegiminiai pakitimai susiję su daugeliu Žmogaus ligų ir laikomi neuropsichologinių ligų tokių, kaip šizofrenija, išsėtinė sklerozė, patogenezės priežastimi.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17617614/

6. Per didelis Sincitino išsikyrimas padidina prouždegiminių veiksnių pasireiškimą.

7. Perteklinis Sincitino išsiskyrimas gali sukelti endoplazminio tinklo stresą, dėl kurio kyla neurouždegimas ir laisvųjų radikalų (ROS) gamyba, naikinanti artimiausias ląsteles.

8. Atsižvelgiant į tai, kad Sicitin-1 atlieka reguliacinį vaidmenį uždegime, dėl nenormalios Sincitino raiškos gali žūti ląstelės arba būti pažeisti audiniai.

9. Sincitinas (Perono tyrime su pelėmis), galimai galėjo sukelti eksperimentinį autoimuninį encefalomielitą (EAE).

10. Sincitino-1 indukuoti citotoksiniai T limfocitai gali būti potencialūs CNS uždegiminių pakitimų mechanizmai.

11. Sincitinas gali sukelti uždegimus 4 būdais:
a) Azoto oksido išsikyrimas
b) TLR4/CD4 krypties aktyvinimas
c) TLR3 Signalo krypties aktyvinimas
d) CTL indukaciją.
Šie uždegiminiai pakitimai gali sukelti neuronų pažeidimus ir neuronų ląstelių apoptozę.

12. Sincitinas susilpnina antivirusinį atsaką nėščioms ir sustiprina uždegiminį atsaką į gripą. Tai rodo padidėjusį nėščiųjų pažeidžiamumą gripui.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4382184/
https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371%2Fjournal.pone.0118629
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4246240/
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q&esrc=s&source=web&cd&ved=2ahUKEwjZ2tLj6OHwAhUOAxAIHUQyCDAQFjAPegQIEhAD&url=https%3A%2F%2Frep.bioscientifica.com%2Fdownloadpdf%2Fjournals%2Frep%2F152%2F5%2FR167.pdf&usg=AOvVaw2y0I-D3ADZiu-IztzusqpS

13. Sincitinas esantis spyglio baltyme, suleistas atskirai gali pažeisti plaučius, tai parodė tyrimas su pelėmis, pasireiškė tokie simptomai, kaip: stiprus uždegimas, baltųjų kraujo kūnelių (leukocitų) antplūdis į plaučius ir citokinų audra.
https://eurekalert.org/pub_releases/2021-04/eb-ssp041621.php

14. Sincitinas esantis spyglio baltyme, tyrime su pelėmis parodė, kad jis pereina į kraujo smegenų barjerą, buvo pasisavintas smegenų srityse ir pateko jį parenchiminę erdvę. Jį tai pat įsisavino plaučiai, blužnis, inkstai ir kepenys.
https://www.nature.com/articles/s41593-020-00771-8

15. Sincitinas esantis spyglio baltyme turi žalingą poveikį kraujagyslių ląstelėms, vien dėl savo gebėjimo prisijungti prie ACE2 (AKF2) receptoriaus.
https://www.salk.edu/news-release/the-novel-coronavirus-spike-protein-plays-additional-key-role-in-illness/

16. S (sincitinas) spyglio glikoproteinas rišasi su ACE-2 (AKF-2) fermento receptoriumi, taip paskatindamas antikūnų gamybą, tačiau ACE-2 (AKF-2) receptorius atlieka dominuojantį vaidmenį tiek vyrų tiek moterų vaisingume.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3821659/
Dėl labai didelio panašumo yra manoma, kad antikūnai gali pradėti gamintis ir prieš natūralų vaisingumui reikalingą sincitiną, ko pasėkoje gali neapsivaisinti lytinės ląstelės, arba inicijuoti persileidimus ir preeklamsijos atvejus.
Šių naujų genų inžinerijos preparatų žąla vaisingumui buvo netirta, tiesiog neįmanoma per tokį trumpą laiką atlikti tyrimus vaisingumui įvertinti. Įtaką nėštumo procesui taip pat nebuvo atlikta, tik keli tyrimai buvo atlikti su pelėmis, tačiau, juos atitinkamai įvertinti taip pat negalima buvo dėl trumpo laiko
https://cienciaysaludnatural.com/estudio/why-covid-19-vaccines-might-affect-fertility/

17. Mokslininkai taip pat mano, kad sutrikęs ACE2 (AKF-2) pažeidžia mitochondrijas ir keičia jų formą.
ERVW-1 - Syncytin-1 precursor - Homo...
uniprot.org

 

 

BŪTINA APSILANKYTI KIEVIENAM!

sapere aude

Išdrįsk galvoti savo galva!

Mes „Telegrame“

 

 

Gerbiamieji draugai, noriu padėti didelį tašką ties klausimais apie eksperimentines vakcinas.

Dauguma klausia, kaip aš drįstu jas vadinti eksperimentinėmis, jei jos patvirtintos ir įsigaliojusios į rinką?

 
Informacija iš Europos vaistų agentūros interneto svetainės.
"Vakcinacijos su Comirnaty poveikis SARS-CoV-2 viruso plitimui bendruomenėje dar nėra žinomas. Kol kas nežinoma, kiek skiepytų žmonių dar gali nešioti ir platinti virusą."
"Šiuo metu nėra žinoma, kiek laiko trunka „Comirnaty“ apsauga. Klinikiniame tyrime paskiepyti žmonės bus toliau stebimi 2 metus, kad būtų surinkta daugiau informacijos apie apsaugos trukmę."
Reiškias, toliau...
Kad sutaupyčiau sau ir jums laiko, prisegu dvi pdf formato nuorodas lietuvių kalba nuo tos pačios agentūros:
Pfizer-BioNTrech (comirnaty)
4.5 Sąveika su kitais vaistiniais preparatais ir kitokia sąveika
Sąveikos tyrimų neatlikta.
Comirnaty vartojimas kartu su kitomis vakcinomis netirtas. (Kaip bus taip, ne?)
20 puslapyje rašoma, kad vakcinos tyrimai vyks iki 2023m. gruodžio mėn.
Toliau,
AstraZeneca (kas išsiverčia iš lotynų kalbos 'astra ze neca' kaip 't.y. žūdyti žvaigždes') arba Vaxzevria
15 puslapyje rašoma, kad AstraZenecos registracija yra sąlyginė, kad vakcinos tyrimai vyks iki 2024-03-31.
Siūlyčiau atkreipti dėmesį ir į 10 puslapio 5.3 skiltį:
Toksinis poveikis reprodukcijai.
Galimo toksinio poveikio gyvūnų reprodukcijai ir vystymuisi tyrimai dar nebaigti.
Preliminarus toksinio poveikio pelių reprodukcijai tyrimas toksinio poveikio patelėms ir vaisiams neparodė. (Bet juk ir tyrimai dar nesibaigė)
16 puslapio lentelės ištrauka:
Kad būtų patvirtinti Vaxzevria veiksmingumas ir saugumas, registruotojas turi pateikti pagrindinių tyrimų bendrų duomenų pradinę
analizę (gruodžio 7 d. duomenų užrakinus duomenų bazę) ir galutinę analizę.
Galutinė bendra analizė: 2022 m. gegužės 31 d.
_____________________________________
Žmonėms atvirai sakoma, kad vykstantis procesas yra klinikinis tyrimas. Kad per šiuos bandymus jie bus stebimi du metus ir daugiau.
Tai yra medicininis eksperimentas, kurio metu žmonės yra jūrų kiaulytės. Kažkas už tai gauna morką, o kažkam, atsisakius dalyvauti, žadama morką atimti. Kai kurie žmonės yra taip stipriai užprogramuoti, kad net išdidžiai kelia nuotraukas ir rašo - pasiskiepijau/pasičipavau! . Nesmagu į tai žiūrėti, ypač, kai tai yra artimi žmonės.
O ar jūs žinote, kad gamintojai turi neliečiamybę ir kad niekas neprisiims atsakomybės už šalutinius eksperimentinių vakcinų poveikius?
Žmonės, kurie rašo komentaruose, jog pasiskiepijo ir nieko neatsitiko - aš, žinoma, nuoširdžiai džiaugiuosi, BET iš kur jūs žinote, kas bus po metų, dviejų? Juk tai genetinė informacija, kurį gali pakeisti žmogaus gamtinį genetinį kodą (dnr). Tokių vakcinų ir manipuliacijų su žmonių genetika anksčiau niekada nebuvo.
Asmenys, kurie skiepijasi, prisiima asmeninę riziką už neigiamas šalutines reakcijas.
O šalutinių reakcijų ir mirčių nuo vakcinos skaičius kasdien didėja. Ir dabar jie nori vykdyti 3 fazės klinikinius tyrimus privalomai?

Wake up!

 

 

❗️Jungtinėse Valstijose Aukščiausiasis Teismas atšaukė visuotinę vakcinaciją ????
Billas Gatesas,JAV vyriausiasis specialistas infekcinių ligų klausimais Fauci ir „Big Pharma" pralaimėjo ieškinį JAV Aukščiausiajame Teisme,neįrodydami,kad visos jų vakcinos per pastaruosius 32 metus buvo saugios piliečių sveikatai!Ieškinį pateikė senatoriaus Kennedy vadovaujama mokslininkų grupė.
❗️Robertas F. Kennedy jaunesnysis:,,Naujos COVID vakcinos reikėtų vengti bet kokia kaina❗️
❗️Skubiai atkreipiu jūsų dėmesį į svarbius klausimus, susijusius su kita vakcinacija nuo Covid-19.
❗️Pirmą kartą vakcinacijos istorijoje vadinamosios naujausios kartos mRNR vakcinos tiesiogiai kišasi į paciento genetinę medžiagą ir todėl keičia individualią genetinę medžiagą,kuri yra genetinė manipuliacija,kuri jau buvo uždrausta ir anksčiau buvo laikoma nusikaltimu.
Koronaviruso vakcina NĖRA vakcina❗️DĖMESIO❗️
Kas visada buvo vakcina?
Tai visada buvo pats patogenas - mikrobas ar virusas,kuris buvo užmuštas arba susilpnintas,ir jis buvo įvestas į kūną,siekiant gaminti antikūnus.
Bet ne koronaviruso vakcina❗️
Ji visai ne tokia❗️
Tai yra naujausios mRNR (mRNR) grupės,tariamai „vakcinų",dalis patekusi į žmogaus ląstelę,mRNR perprogramuoja normalią RNR / DNR,kuri pradeda gaminti kitą baltymą.
Tai yra nieko bendro su tradicinėmis vakcinomis! Tai yra,tai yra genetinės įtakos instrumentas. Geninis ginklas❗️Tai yra,jie ketino sunaikinti nuo žemiečių,o išgyvenusieji taps GMO!
Pasibaigus precedento neturinčiai mRNR vakcinai, paskiepytieji nebegalės papildomai gydyti vakcinos simptomų.
❗️Skiepyti žmonės turės susitaikyti su pasekmėmis, nes jų nebegalima išgydyti paprasčiausiai pašalinant toksinus iš žmogaus kūno,kaip ir žmogui,turinčiam genetinį defektą,pvz.Dauno sindromą,Klinefelterio sindromą,Turnerio sindromą, genetinį širdies nepakankamumą.,hemofilija,cistinė fibrozė,Retto sindromas ir kt.),nes genetinis defektas amžinai!
❗️Tai aiškiai reiškia:jei po skiepijimo iRNR pasireiškia vakcinacijos simptomas,negalime jums padėti,nes VAKCINAVIMO PADARYTA ŽALA bus genetiškai negrįžtama❗️