Vakcinų pragaras Izraelyje...

 

įkeliu nuorodą Butkevičiaus pasisakymo, kadangi FB pagalių į ratus kaišiotojai panaikino būtent šiam video funkciją vaizdiniam talpinimui kituose tinklalapiuose...

"..reikia pabrėžti, kad tai nėra tradiciniai sk!epa!, tai yra genetiškai modifikuotas preparatas, kuris daro įtaka mūsų organizmo genetinei sistemai" -
Polittechnologo Audriaus Butkevičiaus [ Audrius Butkevicius ] (pagal išsilavinimą – gydytojas psichoterapeutas), 1990-ųjų metų pradžioje ėjusio Lietuvos krašto apsaugos departamento direktoriaus pareigas ir vadinamo pagrindiniu 1991-ųjų sausio dramos režisieriumi, nuomonė dėl (C0V-!D) sk!epų ir jų žalos va!s!ngumu!... 2021-06-29 https://www.facebook.com/100008216291853/videos/345030113670871/

Tucker Carlson pasakoja kaip Amerikoje koledžų ir universitetų studentai verčiami skiepytis.


Skiepytis ar ne? Kaip daromi skiepai, nauda, žala, tyrimai, faktai.


PO SKIEPO

 

Jau greitai bus šlovinami nauji vaikai didvyriai, kurie prieš tavų valią eis skiepytis eksperimentiniu genų terapijos kūriniu. Juos šlovins žurnalistai ir politikai, bet, kai šita naujųjų socialistų santvarka sugrius, tai iš šitie "vaikai didvyriai" bus prisimenami tik kaip eiliniai...

 
 
 

" Pamąstymui... Tokiais atvejais paprastai naudojame budinčią frazę apie mokslo įrodymais pagrįstus teiginius. Bet šį kartą kažkodėl  apsiribosime akušeriais ginekologais. Prieš šešiasdešimt metų Australijoje, Vokietijoje ir eilėje kitų šalių taip pat gimdyvėms buvo suleidžiama medikamentų, kad jos lengviau pagimdytų. Rezultate - tūkstančiai sužalotų vaikų.. Ar rado kaltų- neskelbiama. Paklausiau ministro Dulkio kas garantuoja saugumą mūsų gimdyvėms, kas pasirašo, kokie mokslo šulai? Atsakymo negavau... "

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/akuseriai-ginekologai-ragina-moteris-skiepytis-nuo-covid-19-ir-apsisaugoti-nuo-sunkiu-ligos-pasekmiu

 ? ? ?......

ВОЗ внесла ковид в список (А) опасных болезней. Но все познается в сравнении. Смертность от эболы - 50%, вируса Mers - 34% и т.д.  В этом списке смертность от коронавируса по нулям

 

PERSPĖJIMAS: CDC ir FDA suklastojo "kovido" tyrimų protokolą, naudodamos žmogaus ląsteles, sumaišytas su peršalimo viruso fragmentais... PGR testais nustatomas tik peršalimo virusas

Šokiruojančiame atskleidime, apie kurį pirmasis pranešė Danas Dicksas (Dan Dicks)"Press for Truth" (Kanada), FDA dokumente pripažįstama, kad CDC ir FDA susimokė sufabrikuoti covid-19 tyrimų protokolą, kuriame naudojamos žmogaus ląstelės kartu su peršalimo viruso fragmentais, nes jie neturėjo fizinių SARS-CoV-2 "covid" viruso mėginių.

Neturint fizinės pamatinės medžiagos, kurią būtų galima naudoti kalibravimui ir patvirtinimui, testas neturi jokio mokslinio pagrindo. Be to, visi PGR tyrimai, atliekami pagal šį protokolą, yra visiškai nesąžiningi, nes žmonės laikomi "teigiamais" kovidui, nors jų kraujyje cirkuliuoja tik nedideli kitų koronavirusų padermių RNR fragmentų kiekiai.

FDA dokumentas, kurį galima rasti FDA.gov svetainėje, vadinasi "CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV)

Realaus laiko RT-PCR diagnostikos grupė". Dokumente stebėtinai pripažįstama: (paryškinta mūsų)

Kadangi tuo metu, kai buvo kuriamas testas ir atliekamas šis tyrimas, CDC neturėjo jokių kiekybiškai išreikštų 2019-nCoV viruso izoliatų, testai, skirti 2019-nCoV RNR aptikti, buvo išbandyti su charakterizuotomis in vitro transkribuotos pilno ilgio RNR (N genas; GenBank prisijungimas: MN908947.2) atsargomis, kurių titras (RNR kopijų/µL) buvo žinomas ir kurios buvo įpiltos į skiediklį, sudarytą iš žmogaus A549 ląstelių suspensijos ir virusų transportavimo terpės (VTM), kad būtų imituojamas klinikinis mėginys.

Kitaip tariant, jie neturėjo kovid viruso, iš kurio būtų galima sukurti ir kalibruoti testą, todėl sumaišė žmogaus ląstelių ir peršalimo viruso RNR fragmentų kokteilį ir pavadino jį "kovid". Šioje pastraipoje minima GenBank seka yra tiesiog skaitmeninės bibliotekos apibrėžimas, kuris pažymėtas "covid", tačiau neturi jokios pagalbinės pamatinės medžiagos ir fizinėje tikrovėje.

Taip yra todėl, kad nė vienas gydytojas ar mokslininkas nėra išskyręs "covid" iš užsikrėtusio, simptomus turinčio paciento. Dėl to jokių laboratorinių prietaisų negalima kalibruoti pagal tikrąjį "covid", o atliekant tyrimus paprasčiausiai remiamasi CDC ir PSO išstumtomis skaitmeninėmis bibliotekomis, kuriose "covid" naudojamas kaip etiketė.

Tada PGR testais nurodoma ieškoti šių genetinių sekų, gautų iš suklastotų skaitmeninių bibliotekų, o tai reiškia, kad visa ši schema yra mokslinis šlamštas, paremtas cirkuliarine logika, neturinčia jokio pagrindo fizinėje tikrovėje.

Kodėl, regis, laboratorijoms nėra jokių sertifikuotų etaloninių medžiagų, skirtų kovidui kalibruoti?

Esu įkūrėjas ir savininkas analitinės laboratorijos, kuri nuolat atlieka kiekybinę maisto teršalų analizę, gaudama labai tikslius pesticidų, herbicidų ir sunkiųjų metalų analizės rezultatus. Kiekvienu atveju, kai atliekame laboratorinę analizę, kalibruojame prietaisus pagal žinomus fizinius pavyzdžius, vadinamus "išoriniais etalonais" arba "sertifikuotomis etaloninėmis medžiagomis". (CRM)

Bet kuri laboratorija gali įsigyti CRM gyvsidabriui, arsenui, glifosatui ir net salmonelėms nustatyti. Pavyzdžiui, šioje "Biosisto" nuorodoje pateikiamas įvairių salmonelių padermių CRM sąrašas. Laboratorijos gali įsigyti šias etalonines medžiagas ir naudoti jas savo prietaisų kalibravimui, užtikrindamos, kad jų analizė būtų atsekama iki fizinių, realių išgrynintos medžiagos mėginių. Savo ruožtu šios CRM turi būti NIST atsekamos, kad būtų galima patvirtinti jų kilmę ir autentiškumą. Todėl visi CRM yra ženklinami partijos numeriais ir galiojimo terminais.

Nors laboratorijos gali įsigyti mikrobų, sunkiųjų metalų, pesticidų ir t. t. etaloninių medžiagų - visų fizinių medžiagų, - ieškojau toli ir plačiai, tačiau nepavyko rasti jokių sertifikuotų etaloninių medžiagų SARS-CoV-2 ar net susilpnintos, negyvybingos jo versijos. Kiek žinau, nėra jokių fizinių izoliuotų kovidų virusų pavyzdžių, skirtų prietaisų kalibravimui ir bandymų protokolų kokybės kontrolei.

Kad būtų aišku, nesakau, jog virusai neegzistuoja, ir visiškai aišku, kad Vuchano virusologijos institutas susitarė su Fauci, Daszak, NIH, Baric ir kitais, kad sukurtų ginkluotą smaigalio baltymą. Tačiau spyglio baltymas pats savaime nėra virusas. Tai tiesiog toksiška nanodalelė, kurią galima susintetinti dideliais kiekiais, o paskui išmesti ant miestų arba pridėti į vakcinas ir įšvirkšti žmonėms per imunizacijos protokolus.

Didįjį klausimą apie visa tai užduodu savo mokslinės laboratorijos informatoriaus vaizdo įraše čia, kuriame pateikiama daugiau detalių apie visa tai, dėl kurių jums susisuks galva. Iš esmės, jei "covid-19" yra tikras virusas, kurį galima išskirti, kodėl, matyt, nėra fizinių pamatinių medžiagų, kuriomis būtų galima kalibruoti covid aptikimo laboratorinius prietaisus? Ir kodėl tokios medžiagos nebuvo naudojamos kuriant FDA patvirtintus ir CDC patvirtintus PGR tyrimų protokolus?

(P Komentaras: Taigi įdomu, Lietuvoje, įmonės kurios atlieka PGR tyrimus, užklausti, ar nustato kalibruotais covid aptikimo laboratoriniais prietaisais? O, gal jie tik pelnosi? Ar tiesiog nustato peršalimo simptomus? O, tai jau įsijungia prietaisų kalibravimo taisyklės, tokiu atveju, kaip ir su bet kokiu prietaisu policijoje, galima eiti į teismą ir teistis. Kaip jūs manote? Tai labai svarbu.)

CDC atšaukia savo suklastotą kovidų PGR tyrimo protokolą, teigdama, kad jis negali atskirti kovidų nuo gripo.

Paslapties į visa tai įneša ir tai, kad CDC ką tik paskelbė "laboratorinį perspėjimą", kuriame skelbia ketinanti iki šių metų pabaigos atšaukti klaidingą PGR tyrimo protokolą. Savo pranešime jie užsiminė, kad dabartinis PGR testas - tas pats, kurį minėjo FDA ir kuris buvo sukurtas be jokių fizinių kovido mėginių kalibravimo - negali atskirti gripo nuo kovido. (Apie tai rašėme ankščiau: Susijęs straipsnis: CDC atšaukia apgaulingą PGR tyrimo protokolą, kuris buvo naudojamas klastojant teigiamus kovidų tyrimo rezultatus, paskatinti plandemiją)

(P komentaras: tai kodėl buvo Lietuvoje visiems sakyta kad turite covidą? Kiek žmonių prarado darbą, verslus, susileido Faučio reklamuojama skiepą? Kas už tai bus atsakingas? Tiesa išaiškėjo! Taigi mielieji PGR testai yra netinkami, vadovautis negalima. Nemanau, kad Lietuvoje yra tokie prietaisai, kad nustatytu covidą, nes tokių nėra.)

Iš CDC dokumento:

CDC rekomenduoja klinikinėms laboratorijoms ir tyrimų vietoms, kurios naudojo CDC 2019-nCoV RT-PCR testą, pasirinkti ir pradėti pereiti prie kito FDA patvirtinto COVID-19 testo. CDC ragina laboratorijas apsvarstyti galimybę taikyti daugkartinį metodą, kuris gali palengvinti SARS-CoV-2 ir gripo virusų aptikimą ir atskyrimą.

Kodėl gali būti svarbu atskirti covid nuo gripo?

Todėl, kad, kaip atrodo, 2020 m. beveik išnyko gripo atvejų, nes dėl klaidingų tyrimų gripas buvo pervadintas "kovidu".

"Procentinė gripo pozityvumo dalis sumažėjo 64 % (p = 0,001), o apskaičiuotas gripo atvejų skaičius per dieną sumažėjo 76 % (p = 0,002) 2020 m. 5-9 epidemiologinėmis savaitėmis, palyginti su ankstesniais metais", - 2020 m. pranešė CDC.

Iš esmės medicinos įstaiga paprasčiausiai paėmė visus žmones, kuriems paprastai būtų diagnozuojamos peršalimo ligos ir gripas, ir perkėlė juos į "kovidų" kategoriją, siekdama prastumti kovidų masinės isterijos naratyvą, kuris paskatintų žmones skiepytis. Vakcinos buvo sudarytos iš smailių baltyminių toksiškų nanodalelių, kad sukeltų "delta" panikos bangą, kuri daugiausia kyla tarp paskiepytų asmenų.

Toliau plandeminė apgaulė vyksta kaip laikrodis: Žmonės suserga nuo vakcinų, todėl reikalaujama daugiau skiepų, o tai dar labiau sustiprina ligą. Viskas kartojasi ir kartojasi. Tai niekada nesibaigia, kol kaltininkai nėra suimami, o žmonės nesupranta šios apgavystės.

CDC ką tik paskelbė mokslinį dokumentą, kuris patvirtina visą apgaulę. Spustelėkite čia ir peržiūrėkite PDF dokumentą mūsų serveriuose.

Jis vadinasi "SARS-CoV-2 infekcijų protrūkis, įskaitant COVID-19 vakcinos proveržio infekcijas, susijęs su dideliais viešais susibūrimais - Barnstable apygarda, Masačusetso valstija, 2021 m. liepa" ir jame šokiruojančiai pripažįstama, kad 74 % infekcijų įvyko tarp visiškai paskiepytų (dviguba vakcinos doze) žmonių:

2021 m. liepos mėn. tarp Masačusetso valstijos Barnstablio apygardos Barnstablio miestelio (Masačusetso valstija) gyventojų nustatyti 469 COVID-19 atvejai, susiję su daugybe vasaros renginių ir dideliais viešais susibūrimais; vakcinacijos apimtys tarp reikalavimus atitinkančių Masačusetso gyventojų buvo 69 proc. Maždaug trys ketvirtadaliai (346; 74 %) atvejų pasireiškė visiškai paskiepytiems asmenims (tiems, kurie buvo baigę 2 dozių mRNA vakcinos [Pfizer-BioNTech arba Moderna] kursą arba gavo vieną Janssen [Johnson & Johnson] vakcinos dozę ?14 dienų prieš ekspoziciją).

Žiūrėkite, vakcina yra pandemija. Vakcina platina baltymą spygliuotį, o suklastoti PGR testai suteikia peno masinei isterijai palaikyti.

Išsamiau apie visa tai rašau šiandieniniame bombos pavidalo podkaste per Brighteon.com:
 

Taip pat žiūrėkite šį Dano Dickso vaizdo įrašą, kuriame taip pat kalbama apie suklastotus PGR testus:

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius.

Straipsnio autoriaus Mike Adams nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

P komentaras: taigi dabar eidami kas 7-10 dienų atlikti PGR testą, prašykite būtent covidui nustatyti kalibravimo prietaiso patvirtinimą, arba toms įmonėms kur siunčia nustatymui. Kuo riamentis jums yra tai nustatytą. Manau įmonės, tai puikiai žino, kurios atlieka mėginių analizę. Tai dar baisesnis klausymas, ar toks virusas iš viso yra, buvo? Gal tai tiesiog gripas? Nes simptomai panašūs, ne karta kalbėjo gydytojai, o mūsų gydytojai kuo vadovaujasi, ar jie patys gali pasidomėti? Jiems nuleistai kažkokiais dirbtinais, nepatikrintais protokolais?

Dabar Lietuvoje pabėgeliai, jiems randamas kas? Pagal testus galimai tik peršalimas... O kuriama baimė, zonos, chaosas ir velnias žino kas. Kol nėra aiškaus paaiškinimo.

 
Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...
 
Temos
Plandemija, bloga sveikata, Gripas, CDC, inscenizacija, COVID, laboratoriniai tyrimai, Virusas, Virusologija, apgaulė, PGR, klastotė, Pandemija, FDA
KOMENTARAS: 1 Anonymously • 11:29, 31.07.2021 Labai geras straipsnis, kuris pasako tikrą tiesą. Tai tokiu būdu, galima sukelti žalias, raudonas, geltonas zonas. Kur reikia, mes skaičiais patampysime. Tai, dabar jau reikia, kai savo darbą padarė, kad atsirastu dvi ligos. Kad būtų tvirčiau... didesnė baimė... ligonės būs pilnos ir nuo gripo ir nuo kovido. Reiks daug skiepų... Bet nuo kada dėl esamu peršalimo ligų mums reikia skiepo? Virusas galimai yra, bet testai... niekalas. O šiuo virusu galimai serga tik maža dalis. Kas dabar pasakys, kai taip viskas sumeluota.